Čtečka čipových karet Gemalto IDBridge CT700 (eObčanka)

Kód: 10-43-075-700
Vhodné pro eOP ihned k odeslání
1 685 Kč –5 %
Čtečka čipových karet Gemalto IDBridge CT 700 (eObčanka)
1 685 Kč –5 % 1 590 Kč 1 924 Kč včetně DPH 1 590 Kč / 1 ks
Skladem

Robustní PIN Pad USB čtečka čipových kontaktních karet. Vhodná pro práci se stávajícím i novým elektronickým občanským průkazem (eObčankou či eOP). Stejně jako čip občanského průkazu, je i tato čtečka od renomovaného evropského výrobce THALES (dříve Gemalto)Na instalaci nejsou žádné požadavky, je vhodná pro provoz s prakticky všemi kontaktními čipovými kartami, včetně běžného přihlašování, komunikaci s ČSSZ, internetovým bankovnictvím a aplikacemi využívajících elektronický podpisVýhodou této čtečky je fakt, že pokud provádíte své ověření vůči firemní aplikaci, internetovému bankovnictví nebo např. v rámci portálu občana čipovou kartou nebo občanským průkazem, PIN zadáváte ze čtečky přímo do karty. Oproti zadání PIN přes PC klávesnici se znatelně zvyšuje míra zabezpečení a nemožnost odposlechnutí (sniff) tajného údaje.

Upozornění: tuto čtečku nelze používat napřímo s mobilní aplikací eDoklady resp. eObčanka v rámci iOS (Apple iPhone). OS Android 12+ máme otestovaný jako funkční v případě OTG (on-the-go) redukce. Pro aplikaci eDoklady je nutné mít zároveň nainstalovanou aplikaci eObčanka. Čtečku můžete samozřejmě využít pro propojení s aplikací eObčanka na PC či notebooku v rámci Windows, MacOS a Linux a vstupovat tak do portálů veřejné správy aj.

Pokud jste uživatelem MacOS s verzí Sonoma dbejte pozornosti, protože nejnovější verze MacOS Sonoma není zatím aplikací eObčanka podporována.

Poptáváte-li větší množství, napište nám prosím!

Detailní informace

Množstevní
slevy

Rychlá doprava
PPL & Zásilkovna

Rychle pomůžeme
s výběrem

Akceptujeme
online platby

Detailní popis produktu

Čtečka čipových karet IDBridge CT 700 je vybavena integrovanou číselnou klávesnicí pro bezpečné zadávání PINu či IOK (v rámci občanských průkazů) a LCD displejem (2x17 znaků). Robustní konstrukce umožňuje využívání čtečky na klientských přepážkách ve veřejné správě, zdravotnictví či bankovním sektoru. Zároveň je možné používat čtečku mimo jiné s čipovými kartami Gemalto IDPrime MD 830 nebo Gemalto IDPrime MD 840.

Výhodou této čtečky je fakt, že pokud provádíte své ověření vůči firemní aplikaci, internetovému bankovnictví nebo např. v rámci portálu občana čipovou kartou nebo občanským průkazem, PIN zadáváte ze čtečky přímo do karty. Oproti zadání PIN přes PC klávesnici se znatelně zvyšuje míra zabezpečení a nemožnost odposlechnutí (sniff) tajného údaje.

Případný driver pro správnou funkcionalitu čtečky doporučujeme stáhnout na GemPcCCID.exe.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čtečky čipových karet
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.43 kg
Podporované oper. systémy: Windows, MAC, Linux
Standardy: ISO7816, EMV terminal level 1
Podporované karty: CK = 4MHz, up to TA1=97 (500Kbds if supported by the smart card)
Zobrazení stavu: LCD displej
Velikost: 121 x 79 x 49 mm
Hmotnost: 292g
Mechanická odolnost: 100 000 vsunutí/vysunutí karty