Top 5 hlavních důvodů, proč si vybrat SafeNet eToken Fusion Series

Zabránění phishingovým útokům

Technologie FIDO2 a PKI Certificate-Based-authentication (CBA), které se opírají o asymetrickou kryptografii veřejných klíčů a ověřování na základě vlastnictví, jsou ověřovací technologie odolné proti phishingu a útokům typu Man-In-The-Middle (MiTM).

Získejte to nejlepší ze světů PKI a FIDO 

Ověřování FIDO se prosadilo jako moderní forma MFA díky svým výhodám při usnadňování přihlašování koncových uživatelů a překonávání zranitelnosti hesel. Mnoho organizací však investovalo velké prostředky do infrastruktury veřejných klíčů (PKI) pro případy použití, jako je digitální podepisování nebo šifrování e-mailů, které FIDO nemůže nahradit. Zde je pět hlavních důvodů, proč byste měli zvážit bezpečnostní klíče SafeNet eToken Fusion. S řadou SafeNet eToken Fusion můžete nasadit ověřování FIDO pro bezpečný a snadný přístup k moderním aplikacím nebo desktopům Windows a zároveň zachovat případy použití PKI, jako je CBA pro starší výpočetní prostředky, digitální podpisy a šifrování souborů.

Nasazení na jakémkoliv zařízení – mobilním nebo notebooku 

SafeNet eToken Fusion USB-C a USB-A jsou kompatibilní s jakýmkoli přenosným nebo mobilním zařízením. Vaši koncoví uživatelé mohou bezpečně přistupovat k citlivým zdrojům odkudkoli.

Usnadněte život uživatelům i vašemu IT 

PKI a FIDO2 jsou metody ověřování bez hesla, takže si uživatelé nemusí pamatovat hesla, což snižuje náklady na help desk. Mohou používat jeden autentizátor pro mnoho operací. FIDO2 je otevřený standard, díky němuž je SafeNet eToken Fusion kompatibilní s jakoukoli platformou IAM, která podporuje FIDO2.

Dodržujte předpisy na trhu 

Řada SafeNet eToken Fusion je certifikována podle FIDO2 a splňuje požadavky Common Criteria, eIDAS a francouzského ANSSI. To vám umožní splnit nejpřísnější regulační požadavky.

eToken Fusion budeme brzy nabízet na našem e-shopu!