Čtečka čipových karet Gemalto IDBridge CT 30 (eObčanka)

Kód: USB002
Vhodné pro eOP ihned k odeslání
599 Kč –22 %
ctecka cipovych karet Gemalto Thales CT30 final
599 Kč –22 % 469 Kč 567,49 Kč včetně DPH
Skladem

Nejrozšířenější profesionální USB čtečka čipových karet s kontaktním čipem. Vhodná pro práci se stávajícím i novým elektronickým občanským průkazem (eObčankou či eOP). Stejně jako čip občanského průkazu, je i tato čtečka od renomovaného evropského výrobce THALES (dříve Gemalto).

Na instalaci nejsou žádné požadavky, je vhodná pro provoz s prakticky všemi kontaktními čipovými kartami, včetně běžného přihlašování, komunikaci s ČSSZ, internetovým bankovnictvím a aplikacemi využívajících elektronický podpis.

Poptáváte-li větší množství, napište nám prosím!

Detailní informace

Množstevní
slevy

Rychlá doprava
PPL & Zásilkovna

Rychle pomůžeme
s výběrem

Akceptujeme
online platby

Detailní popis produktu

Čtečka čipových karet Gemalto IDBridge CT 30 má kompaktní rozměry, snadno se s ní manipuluje a vyznačuje se extrémní spolehlivostí - jedná se o standard mezi čtečkami čipových karet. Čtečku můžete využívat mimo jiné s čipovými kartami Gemalto IDPrime MD 830 nebo Gemalto IDPrime MD 840. Na instalaci nejsou žádné požadavky, je vhodná pro provoz s prakticky všemi kontaktními čipovými kartami, včetně běžného přihlašování, komunikaci s ČSSZ, internetovým bankovnictvím a aplikacemi využívajících elektronický podpis.

Vhodná pro práci se stávajícím i novým elektronickým občanským průkazem (eOP). Ve Slovenské republice standardně vydávána s novými elektronickými občanskými průkazy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čtečky čipových karet
Záruka: 1 rok
Podporované oper. systémy:: Windows, MAC, Linux
Standardy:: ISO7816-1, 2, 3, 4, EMV terminal level 1 version 4
Podporované karty:: mikroprocesorové karty, T=0, T=1 protocols, Transmission rate: 2 Kbps to 826Kbps (TA1=17 @ CK=4.8MHz)
Zobrazení stavu:: LED zelené barvy
Velikost:: 74 x 63 x 13 mm
Hmotnost:: 55g
Mechanická odolnost:: 100 000 vsunutí/vysunutí karty