Čtečka čipových karet Gemalto IDBridge CT40 (eObčanka)

Kód: 10-43-074
Vhodné pro eOP ihned k odeslání
600 Kč –1 %
Čtečka čipových karet Gemalto IDBridge CT 40 (eObčanka)
600 Kč –1 % 590 Kč 714 Kč včetně DPH 590 Kč / 1 ks
Skladem

Populární USB čtečka čipových karet s kontaktním čipem. Vhodná pro práci se stávajícím i novým elektronickým občanským průkazem (eOP). Stejně jako čip občanského průkazu, je i tato čtečka od renomovaného evropského výrobce THALES (dříve Gemalto)Na instalaci nejsou žádné požadavky, je vhodná pro provoz s prakticky všemi kontaktními čipovými kartami, včetně běžného přihlašování, komunikaci s ČSSZ, internetovým bankovnictvím a aplikacemi využívajících elektronický podpis.

Upozornění: tuto čtečku nelze používat napřímo s mobilní aplikací eDoklady resp. eObčanka v rámci iOS (Apple iPhone) a Android. Pro aplikaci eDoklady je nutné mít zároveň nainstalovanou i aplikaci eObčanka. Čtečku můžete samozřejmě využít pro propojení s aplikací eObčanka na PC či notebooku v rámci Windows, MacOS a Linux a vstupovat tak do portálů veřejné správy aj.

Pokud jste uživatelem MacOS s verzí Sonoma dbejte pozornosti, protože nejnovější verze MacOS Sonoma není zatím aplikací eObčanka podporována.

Poptáváte-li větší množství, napište nám prosím! Je možné udělat předobjednávku. 

Detailní informace

Množstevní
slevy

Rychlá doprava
PPL & Zásilkovna

Rychle pomůžeme
s výběrem

Akceptujeme
online platby

Detailní popis produktu

Čtečka čipových karet Gemalto IDBridge CT40 má kompaktní rozměry, snadno se s ní manipuluje, vyznačuje se robustní konstrukcí (výsuvný stojánek umožňující snadnější vkládání karet do čtečky a samolepící pásek pro fixní umístění čtečky) a extrémní spolehlivostí - jedná se o standard mezi čtečkami čipových karet. Čtečku můžete využívat mimo jiné s čipovými kartami Gemalto IDPrime MD 830 nebo Gemalto IDPrime MD 840. Na instalaci nejsou žádné požadavky, je vhodná pro provoz s prakticky všemi kontaktními čipovými kartami, včetně běžného přihlašování, komunikaci s ČSSZ, internetovým bankovnictvím a aplikacemi využívajících elektronický podpis.

Vhodná pro práci se stávajícím i novým elektronickým občanským průkazem (eOP). Ve Slovenské republice standardně vydávána s novými elektronickými občanskými průkazy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čtečky čipových karet
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.096 kg
Podporované oper. systémy:: Windows, MacOS, Linux
Standardy:: ISO7816-1, 2, 3, 4, EMV terminal level 1 version 4
Podporované karty:: mikroprocesorové karty, T=0, T=1 protocols, Transmission rate: 2 Kbps to 826Kbps (TA1=17 @ CK=4.8MHz)
Zobrazení stavu:: LED zelené barvy
Velikost:: 96 x 70 x 14 mm
Hmotnost:: 110g
Mechanická odolnost:: 100 000 vsunutí/vysunutí karty