Čtečka čipových karet / SIM / Micro SD enigmatiq G2 (eObčanka)

Kód: ENIG2
Vhodné pro eOP ihned k odeslání
Značka: enigmatiq
450 Kč –33 %
Čtečka čipových karet / SIM / Micro SD enigmatiq G2 (eObčanka)
450 Kč –33 % 299 Kč 362 Kč včetně DPH
Skladem

Nejrozšířenější skládací čtečka čipových karet s kontaktním čipem. Vhodná pro práci se stávajícím i novým elektronickým občanským průkazem (eObčankou či eOP). Na instalaci nejsou žádné požadavky, je vhodná pro provoz s prakticky všemi kontaktními čipovými kartami, včetně běžného přihlašování, komunikaci s ČSSZ, internetovým bankovnictvím a aplikacemi využívajících elektronický podpis. Dále čtečka umí pracovat s SD, SDHC, SDXC, Micro SD/T-flash, MMC, Micro SDHC, Micro SDXC, SIM a dalšími kartami typu CAC (Common Access Card).

Upozornění: tuto čtečku nelze používat napřímo s mobilní aplikací eDoklady resp. eObčanka v rámci iOS (Apple iPhone). OS Android 12+ máme otestovaný jako funkční i v případě OTG (on-the-go) redukce. Pro aplikaci eDoklady je nutné mít zároveň nainstalovanou aplikaci eObčanka. Čtečku můžete samozřejmě využít pro propojení s aplikací eObčanka na PC či notebooku v rámci Windows, MacOS a Linux a vstupovat tak do portálů veřejné správy aj.

Pokud jste uživatelem MacOS s verzí Sonoma dbejte pozornosti, protože nejnovější verze MacOS Sonoma není zatím aplikací eObčanka podporována.

Množstevní slevy
5 ks 2%
10 ks 3%
50 ks 5%
100 ks 10%
100+ ks individuální kalkulace
doprava zdarma od 2000 Kč 
Pokud poptáváte větší množství, napište nám prosím na info@usbtokeny.cz.

Detailní informace

Množstevní
slevy

Rychlá doprava
PPL & Zásilkovna

Rychle pomůžeme
s výběrem

Akceptujeme
online platby

Detailní popis produktu

Čtečka čipových karet enigmatiq G2 má kompaktní rozměry, snadno se s ní manipuluje a vyznačuje se extrémní spolehlivostí - jedná se o standard mezi čtečkami čipových karet. Čtečku můžete využívat mimo jiné s čipovými kartami Gemalto IDPrime MD 830, IDPrime MD 840 či IDPrime MD 940. Na instalaci nejsou žádné požadavky, je vhodná pro provoz s prakticky všemi kontaktními čipovými kartami, včetně běžného přihlašování, komunikaci s ČSSZ, internetovým bankovnictvím a aplikacemi využívajících elektronický podpis. Vhodná pro práci se stávajícím i novým elektronickým občanským průkazem (eOP)

Doplňkové parametry

Kategorie: Čtečky čipových karet
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.102 kg
Podporované operační systémy: Windows 7, 8.1, 10, 11, Mac OS 10.x & vyšší, Linux 2.4.x vyšší, Android
Rozhraní: USB-A 2.0
Rozměry: 77 x 54 x 52 mm
Hmotnost: 91 g
Standardy: ISO / IEC 7816 - 1, 2, 3 Class A, B and C (5V / 3V / 1.8V)
Délka kabelu: 1,2 m

Enigmatiq je privátní značkou české společnosti Elektronický podpis s.r.o. Spadají pod ní především produkty z oboru šifrování a kryptografie.