Čtečka čipových karet enigmatiq G1 (eObčanka)

Kód: ENIG1A
Vhodné pro eOP ihned k odeslání
Značka: enigmatiq
300 Kč –33 %
Čtečka čipových karet enigmatiq G1 (eObčanka)
300 Kč –33 % 199 Kč 241 Kč včetně DPH
Skladem

Nejrozšířenější skládací čtečka čipových karet s kontaktním čipem a portem USB-A. Vhodná pro práci se stávajícím i novým elektronickým občanským průkazem (eObčankou či eOP). Na instalaci nejsou žádné požadavky, je vhodná pro provoz s prakticky všemi kontaktními čipovými kartami, včetně běžného přihlašování, komunikaci s ČSSZ, internetovým bankovnictvím a aplikacemi využívajících elektronický podpis. 

Upozornění: tuto čtečku nelze používat napřímo s mobilní aplikací eDoklady resp. eObčanka v rámci iOS (Apple iPhone) a Android. Čtečku můžete samozřejmě využít pro propojení s aplikací eObčanka na PC či notebooku v rámci Windows, MacOS a Linux a vstupovat tak do portálů veřejné správy aj.

Pokud jste uživatelem MacOS s verzí Sonoma dbejte pozornosti, protože nejnovější verze MacOS Sonoma není zatím aplikací eObčanka podporována.

Množstevní slevy
5 ks 2%
10 ks 3%
50 ks 5%
100 ks 10%
100+ ks individuální kalkulace
doprava zdarma od 2000 Kč 
Pokud poptáváte větší množství, napište nám prosím na info@usbtokeny.cz.

Detailní informace

Množstevní
slevy

Rychlá doprava
PPL & Zásilkovna

Rychle pomůžeme
s výběrem

Akceptujeme
online platby

Detailní popis produktu

Čtečka čipových karet enigmatiq G1 má kompaktní rozměry, snadno se s ní manipuluje a vyznačuje se extrémní spolehlivostí - jedná se o standard mezi čtečkami čipových karet. Čtečku můžete využívat mimo jiné s čipovými kartami Gemalto IDPrime MD 830, IDPrime MD 840 čiIDPrime MD 940. Na instalaci nejsou žádné požadavky, je vhodná pro provoz s prakticky všemi kontaktními čipovými kartami, včetně běžného přihlašování, komunikaci s ČSSZ, internetovým bankovnictvím a aplikacemi využívajících elektronický podpis. Vhodná pro práci se stávajícím i novým elektronickým občanským průkazem (eOP)

Doplňkové parametry

Kategorie: Čtečky čipových karet
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.026 kg
Podporované operační systémy: Windows 7, 8.1, 10, 11, Mac OS 10.x & novější
Rozhraní: USB-A
Rozměry: 1,6 x 5,1 x 2,1 cm (složená) / 1,6 x 4,3 x 7,9 cm (rozložená)
Hmotnost: 12 g
Standardy: ISO / IEC 7816 - 1, 2, 3 Class A, B and C (5V / 3V / 1.8V)

Enigmatiq je privátní značkou české společnosti Elektronický podpis s.r.o. Spadají pod ní především produkty z oboru šifrování a kryptografie.