balíček karta Gemalto IDPrime MD 940 + čtečka IDBridge CT30

Kód: USB012
Vhodné pro eOP splňuje eIDAS ihned k odeslání
1 090 Kč 1 318,90 Kč včetně DPH
Skladem

Čipová karta pro kvalifikovaný podpis (splňuje požadavky eIDAS) se čtečkou. Jedná se o kvalifikovaný prostředek (QSCD) pro vytváření elektronických podpisů odpovídající nařízení eIDAS.

Poptáváte-li větší množství, napište nám prosím!

Detailní informace

Množstevní
slevy

Doprava zdarma
nad 2000 Kč

Rychle pomůžeme
s výběrem

Akceptujeme
online platby

Detailní popis produktu

Autentizační čipová karta IDPrime 940 je špičkově zabezpečená karta splňující nejvyšší bezpečnostní nároky a požadavky nařízení eIDAS na kvalifikovaný prostředek (QSCD) pro vytváření elektronického podpisu a také kvalifikované pečeti. Je primárně určena pro účely PKI (práce s certifikáty) při vytváření kvalifikovaného elektronického podpisu, kvalifikovaný podpis dokumentů a e-mailů dle eIDAS, vytváření kvalifikovaných pečetí, práci s internetovým bankovnictvím, generování a ukládání klíčů, hesel a certifikátů.  Z funkčního hlediska se jedná o sesterský model k tokenu Gemalto SafeNet eToken 5110 CC (940), který též nabízíme. Čipová karta disponuje celkovou pamětí 80kB a nabízí podporu několika šifrovacích algoritmů včetně ECC vykonávaných přímo v hardwaru. Součástí je podpora operačních systémů Windows, Mac OS, Linux, Android a iOS).

IDPrime 940 je první čipová karta na českém trhu, která má eIDAS certifikaci pro vytváření kvalifikovaných podpisů (QSign) i kvalifikovaných pečetí (QSeal), podporuje generování klíčů a podepisování s použitím RSA o délce až 4096 bitů a Eliptických křivek s klíči až 521 bitů. Karta je určená zejména pro použití ve státní správě a samosprávě, kde je zákonem vyžadovaný kvalifikovaný podpis a kvalifikovaná pečeť dokumentů.

Karta IDPrime 940 ke své činnosti vyžaduje middleware SAC (SafeNet Authentication Client).

Čtečka má kompaktní rozměry, snadno se s ní manipuluje a vyznačuje se extrémní spolehlivostí - jedná se o standard mezi čtečkami čipových karet. Čtečku můžete využívat mimo jiné s čipovými kartami Gemalto IDPrime MD 830, MD 840 nebo IDPrime 940. Na instalaci nejsou žádné požadavky, je vhodná pro provoz s prakticky všemi kontaktními čipovými kartami, včetně běžného přihlašování, komunikaci s ČSSZ, internetovým bankovnictvím a aplikacemi využívajících elektronický podpis.

Vhodná pro práci se stávajícím i novým elektronickým občanským průkazem (eOP). Ve Slovenské republice standardně vydávána s novými elektronickými občanskými průkazy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čipové karty
Podporované oper. systémy: Windows, MAC, Linux, Android, iOS
Middleware: SafeNet Authentication Client (SAC)
Standardy: PKCS#11, Microsoft CAPI, PC/SC, X.509 v3 certificate storage, SSL v3, IPSec/IKE, MS minidriver, CNG
Certifikace: CC EAL6+, eIDAS Compliant (QSCD)
Šifrovací algoritmy: RSA: up to RSA 4096 bits, RSA OAEP & RSA PSS, Elliptic curves: P-256, P-384, P-521 bits, ECDSA, ECDH, generování klíčů v hardware tokenu (RSA & Elliptic) 3DES (ECB, CBC), AES (128, 192, 256 bits),
Hashovací funkce: Hash: SHA-1, SHA-256, SHA-384, SHA-512
Velikost paměti: 80 kB, až 20 kontejnerů pro uložení šifr. klíčů (RSA, eliptické křivky)
Uchování dat v paměti: nejméně 25 let
Přepisování paměti: nejméně 500 000 cyklů
Komunikační protokol: T=0, T=1, PPS, with baud up to 230 Kbps
Velikost: standardní čipová karta
Připojení čtečky CT30: USB 2.0 (12 Mbps)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení