USB token Gemalto IDBridge K30

Kód: 10-43-071
ihned k odeslání
445 Kč 538 Kč včetně DPH
Skladem

Zabezpečený USB token IDBridge K30 je kompaktní čtečka vylamovacích čipových karet (např. IDPrime MD 940B pre-cut), která nabízí multiaplikační dynamickou funkci smart karty. Lze jej použít s jakýmkoli připojením USB pro aplikace správy identit a přístupu, jako je síťové ověřování, elektronické podpisy a další služby založené na PKI.

Detailní informace

Množstevní
slevy

Rychlá doprava
PPL & Zásilkovna

Rychle pomůžeme
s výběrem

Akceptujeme
online platby

Detailní popis produktu

Výhody

  • Vysoce bezpečná – pokročilá ochrana je umožněna dvoufaktorovou autentizací: něčím, co uživatelé mají – zařízení, a něčím, co znají – svým PINem.
  • Univerzální přístup – služby bezpečného logického řízení přístupu lze použít s jakýmkoli systémem s USB připojením. Podpora hlavních desktopových operačních systémů.
  • Windows, Mac a Linux – standardní specifikace USB znamenají, že zařízení funguje prakticky s jakýmkoli síťovým připojením.
  • Snadné použití – uživatelé jednoduše vloží zařízení do USB portu a zadají PIN pro přístup k integrovaným bezpečnostním aplikacím.
  • Přizpůsobitelné – USB tokeny lze upravit pomocí loga zákazníka a dalších značek


Vestavěná čtečka

Integrovaná čtečka čipových karet v IDBridge K30 je zvláště vhodná v situacích, které vyžadují bezpečné ověření, když čtečky čipových karet nejsou k dispozici. S IDBridge K30 mohou pouze oprávnění uživatelé přistupovat k síti a citlivým informacím, provádět bezpečné transakce a digitálně podepisovat dokumenty.

Dvoufaktorová autentizace

USB token IDBridge K30 se vyznačuje silnou autentizací založenou na dvou faktorech: samotném tokenu a PIN, což poskytuje extra úroveň zabezpečení pro nejcitlivější aplikace. PIN zajišťuje, že držitel zařízení je jeho legitimním vlastníkem. IDBridge K30 nabízí veškerý výkon víceaplikační čipové karty ve formátu USB, což z ní činí ideální řešení pro organizace, které vyžadují kombinaci zabezpečení, přenositelnosti, robustnosti a pohodlí.

Doplňkové parametry

Kategorie: USB tokeny
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.006 kg