Program Signer pro Windows, Mac, iOS a Android

Kód: SIGNER
ihned k odeslání
3 000 Kč –3 %
Signer
3 000 Kč –3 % 2 900 Kč 3 509 Kč včetně DPH
Skladem

Signer je aplikace vyvinutá společností 602 a.s. a umí podepisovat, upravovat PDF i ovládat datovou schránku zároveň. A to jak z PC, notebooku (Windows, MacOS), tabletu či mobilního telefonu (iOS a Android). Kromě základních funkcí je možné jej integrovat do Microsoft 365, vzdáleně podepisovat, ověřovat dokumenty, či provádět hromadný podpis PDF

Uvedená cena je za 1 licenci na 1 rok. Prodloužení licence stojí 1000 Kč + DPH / rok. 

Detailní informace

Množstevní
slevy

Rychlá doprava
PPL & Zásilkovna

Rychle pomůžeme
s výběrem

Akceptujeme
online platby

Detailní popis produktu

Signer od firmy 602 je ideálním řešením pro koncové uživatele, a to jak pro běžné uživatele ve firmách, advokáty, projektanty či manažery. Široké využití a funkcionality aplikace Signer ocení každý, kdo potřebuje v kanceláři nebo v terénu snadno a rychle podepisovat dokumenty. 

Mezi hlavní přednosti aplikace patří například kromě běžného podepisování možnost podepisování CAdES, XAdES formátů pomocí kvalifikovaných certifikátů a automatická implementace do Microsoft 365 Word a Excel. Dále pak vytváření A5 PDF formátů používané pro stavební dokumentaci, převod PDF dokumentů do formátu PDF/A-1 a PDF/A-2. Při podepisování dokumentů pomocí Signer podepisujete na úrovni B-T. Pokud podepisujete větší množství dokumentů oceníte také možnost hromadného podepisování dokumentů. Pokud naopak dostáváte velké množství dokumentů s podpisy i třeba ze zahraničí, bude se vám pak hodit funkce ověření, kde signer automaticky zkontroluje zda-li se jedná o certifikáty vydané certifikační autoritou, či jsou platné a o jakou úroveň se jedná (B-B, B-T).

Signer můžete také propojit s vašimi datovými schránkami a mít tak ucelený přehled - vše v rámci jedné aplikace. Datové zprávy pak můžete ukládat v libovolném formátu. Případně můžete Signer použít i pro odeslání samotných zpráv a dokumentů skrz datovou schránku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aplikace
Verze: 5.0
Kompatibilita: Windows 10 a vyšší, macOS 11 a vyšší, Android, iOS, iPadOS